درباره آسو

درباره آسو

فروشگاه اینترنتی کتاب درسی آسو از سال ۱۳۹۹ به عنوان بزرگترین مرجع بررسی، انتخاب و خرید آنلاین کتاب در شهر مشهد آغاز بکار نموده است. بنا به برنامه ریزی های انجام شده، فروش فروشگاه آسو در سال اول فقط مختص شهر مشهد خواهد بود و به تدریج و با اضافه شدن تیم لجستیک به کادر آسو، بزودی شهرهای دیگر ایران عزیز هم تحت پوشش فروش اینترنتی آسو قرار خواهد گرفت. تیم آسو افتخار دارد که تمام محصولات خود را با تضمین بهترین قیمت در شهر مشهد به فروش می رساند و همچنین با ارسال و تحویل رایگان کتب در این شهر ، گامی هرچند کوچک در آرامش خاطر دانش آموزان سخت کوش و همچنین خانواده های گرامی داشته باشد. همچنین بزودی امکان خرید سایر کتب در دسته های مختلف برای انواع سلایق در فروشگاه آسو فراهم خواهد شد.

خریدی مثل آب خوردن از فروشگاه اینترنتی آسو

در سال های اخیر به لطف توسعه اینترنت، شکل بازار هم مانند سایر خدمات تغییرات زیادی داشته است. امروزه شما می توانید همه کالاهای مورد نیاز خود را با اطمینان کافی و بررسی دقیق از اینترنت سفارش دهید. در سایر نقاط جهان فروشگاه های اینترنتی سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص داده اند و توانسته اند اطمینان مشتریان را جلب کنند.تیم آسو هم از ابتدای شکل گیری خود با اهداف بزرگی مانند کاهش هزینه های مالی و زمانی دانش آموزان و خانواده های گرامی شکل گرفت و به همین دلیل هم امکان سفارش تلفنی محصولات برای کاربران گرامی فراهم شد تا حتی کاربرانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم بتوانند از مزایای خریدی راحت و بدون دغدغه بهره مند شوند.  با برنامه ریزی های انجام شده در سالیان آتی تیم آسو طیف گسترده تری از محصولات فرهنگی از جمله کتاب های غیر درسی، نوشت افزار و … را به محصولات فعلی خود خواهد افزود تا پاسخگوی تمام نیاز های قشر کتاب خوان و فرهنگ دوست کشورمان در همه زمینه ها باشد. تمام تیم سخت کوش آسو تضمین می دهد که تمام تلاش خود را برای پایبندی به آرمان شکل گیری آسو که کاهش دغدغه مالی و زمانی عاشقان فرهنگ است را انجام می دهد و در این راه، قطعا به همیاری و راهنمایی های شما کاربران عزیز نیاز خواهد بود.  

  به امید موفقیت دانش آموزان و جامعه ای عاشق کتاب …. با سپاس و احترام فراوان، تیم آسو

چرا باید از آسو خرید کنید؟

ارسال رایگان

سفارش های بالای ۷۰ هزارتومان

پشتیبانی و مشاوره

مشاوره قبل از خرید و پشتیبانی بعد از آن

پرداخت در محل

پرداخت در محل برای تمام سفارش ها

ضمانت بازگشت

امکان بازگرداندن کالا تا ۲ روز

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت خرده فروشی

صرفه جویی در زمان

تحویل فوری سفارش ها درب منزل

تنوع محصولات

حق انتخاب از بین هزاران کتاب

بررسی و مقایسه

مقایسه دقیق ویژگی های محصولات

انتقادات و پیشنهادات تیم آسو تمام تلاش خود را برای ایجاد یک رابط کاربری ساده و با کاربری آسان انجام می دهد اما قطعا باز هم ایراد های فراوانی از چشم تیم توسعه پنهان می ماند. خواهشمندیم در هر صورت مشاهده هرگونه ایراد و یا انتقاد و پیشنهاد ما را از نظرات گرانبهای خود بی بهره نگذاشته و با تماس با بخش پشتیبانی آسو، ما را در بالا بردن خدمات دهی یاری رسانید.