سیر تا پیاز علوم سوم ابتدایی

سیر تا پیاز علوم سوم ابتدایی

نقد و بررسی

مجموعه کتاب‌های سیر تا پیاز گاج شامل ۳ کتاب در ۱ کتاب می‌باشد: 
کتاب آموزش - کتاب امتحان - کتاب تست
این مجموعه در ۳ بخش مجزا اما مرتبط به هم نگاشته شده است. 
شیوهٔ طراحی این کتاب به گونه ای است که هر چند با مطالعهٔ هر بخش می‌توان به مفاهیم اصلی درس مسلط شد. اما به دلیل داشتن سیر زنجیروار دانش آموز را به مطالعهٔ دقیق و کامل کتاب علاقه مند می‌کند. 
بخش آموزش (درسنامه): این بخش طبق سر فصل‌های کتاب درسی تقسیم بندی شده است، آموزش کامل، دقیق و آسان مفاهیم، تعاریف و اصطلاحات، اولویت اصلی تالیف در این ساختار آموزشی است. 
بخش امتحان (پرسش‌های تشریحی): این بخش با هدف ارتقای معدل و تثبیت مفاهیم کتاب درسی طراحی شده است و تمامی مطالب هر درس را دربرمی گیرد. طراحی پرسش ها، درس به درس و تفکیکی است و منطبق بر استانداردهای دقیق و بودجه بندی آموزشی مصوب آموزش و پرورش می‌باشد. 
بخش تست (پرسش‌های چهارگزینه ای): تسلط بر مفاهیم درسی و آگاهی از شگردها و فوت و فن تست زنی رمز موفقیت در آزمون‌های معتبر است. دراین بخش دانش آموز با مشاهده و حل تست‌های تالیفی، المپیادها، نمونه دولتی و تیزهوشان به مباحث کتاب درسی مسلط و برای آزمون‌های مختلف آماده می‌شود. طراحی تست‌ها به گونه ای است که به تنهایی یک کتاب جامع مختص آموزش و یادگیری تلقی شود؛ یعنی دانش آموزان می‌توانند با مطالعهٔ تست‌ها تقریبا کل مباحث کتاب را مرور کنند. به منظور تثبیت و نهادینه سازی مطالب در ذهن دانش آموز، رعایت درجهٔ سختی تست‌ها (از آسان به سخت) رعایت شده است.
نام کامل کتاب

سیر تا پیاز علوم سوم ابتدایی

ناشر

مجموعه

نویسنده (ها)

دروس مرتبط

پایه تحصیلی

رشته تحصیلی

سال چاپ

تعداد جلد

نوع جلد

شابک

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سیر تا پیاز علوم سوم ابتدایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *